niedziela, 25 października 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA]

Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA]

Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA]
Data publikacji: 2020-09-18 16:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-18 21:24
Wywietleń: 505 475574

Zmienia się otoczenie Stadionu Miejskiego przy ul. Twardowskiego. Rozpoczęło się układanie murawy na boiskach treningowych. Prace toczą się przy zagospodarowaniu parkingu, chodników oraz dróg dojazdowych. Niezmiennie rośnie trybuna wschodnia.

Na koronie obiektu, rozpoczęło się układanie murawy na boiskach kompleksu szkoleniowego. Na placach wokół stadionu, realizowane są prace brukarskie przy budowie miejsc postojowych oraz przy budowie chodników. Przy dojściach do nowych trybun ustawione jest już ogrodzenie, kontynuowany jest montaż siatki na elewacji. W pawilonach handlowo-usługowych, toczą się prace instalacyjne oraz porządkowe.

Przy łączniku trybuny wschodniej i południowej, trwa montaż prefabrykatów, na których spoczną płyty audytoryjne. Kontynuowane są prace żelbetowe. Na łuku zamontowanych zostało już pięć słupów prefabrykowanych, które będą częścią konstrukcji zadaszenia trybuny.

Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum: Stadion Szczecin Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Sp. J. Nadzór sprawuje Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie. (par)

Fot. Szczecińskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA] Piłka nożna. Murawa na boiskach treningowych [GALERIA]

Komentarze

Trawa
Nikt nie maluje trawy tylko ją kosi w odpowiedni sposób
2020-09-18 20:57:50
artemor
Nowa murawa jest jednolicie zielona, później pojawiają się pasy albo kwadraty. Malują trawę?
2020-09-18 16:56:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Nekrologi

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie