sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Matras kontra Kupczak

Piłka nożna. Matras kontra Kupczak

Piłka nożna. Matras kontra Kupczak
Data publikacji: 2016-08-14 11:50
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-14 11:51
Wywietleń: 238 148628

Mateusz Matras i Mateusz Kupczak są piłkarzami o podobnej charakterystyce. Wysocy, dość szczupli, ale przy tym całkiem dobrze operujący piłką. Obaj są defensywnymi pomocnikami, ale piłkarz Pogoni zademonstrował w sobotę o wiele więcej atutów w grze ofensywnej.

Indywidualne statystyki potwierdzają, że piłkarz Pogoni był aktywniejszy w działaniach ofensywnych, dochodził do strzałów, zdobył gola i miał zdecydowanie więcej podań.

Wynikało to też ze sposobu gry, jaki preferowała Pogoń. Chciała głównie atakować, strzelać gole i wykorzystywała do swoich działań wszystkich piłkarzy. Matras był w tym elemencie głównym ogniwem.

Pomocnik Pogoni częściej dochodził do strzałów. Oddał dwa celne strzały i oba mogły zakończyć się golami. Kupczak tak dobrych okazji nie miał.

Piłkarz Pogoni miał o wiele więcej kontaktów z piłką, był bardziej ruchliwy i chętny do współpracy. Kupczak ograniczał się głównie do przeszkadzania.

Piłkarz Termaliki zanotował lepszą skuteczność podań, ale głównie z tego powodu, że nie ponosił ryzyka, nie szukał rozwiązań niestandardowych – w przeciwieństwie do Matrasa. Na obu piłkarzach popełniono podobną liczbę fauli – na graczu Pogoni o jeden więcej.

Po grze Matrasa widać było większe doświadczenie. Co prawda jest tylko o rok starszy, ale w ekstraklasie rozegrał już blisko 150 spotkań, podczas gdy Kupczak niecałe 50. ©℗ (par)

                             Mateusz Matras    Mateusz Kupczak
Gole                                  1                       0
Strzały (celne)                  2 (2)                 1 (0)
Piłki zagrane                    70                     45
Podania                            57                     36
Procent celności podań    70 %                 75 %
Faule na zawodniku           4                        3

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”