Piłka nożna. Majowe lepsze od Bezrzecza

Data publikacji: 04 kwietnia 2022 r. 18:40
Ostatnia aktualizacja: 06 kwietnia 2022 r. 12:04
Tak rozpoczynał się mecz w Niedźwiedziu. Fot. Znicz Niedźwiedź /Facebook

W miniony weekend rozegrano 19. kolejkę piłkarskiej A Klasy. W grupie 3, czyli tej najbardziej szczecińskiej, Tanowia Tanowo tylko zremisowała u siebie z Wichrem Reptowo 2:2, choć dwukrotnie obejmowała prowadzenie.

Kasta Majowe pokonała na boisku przy ul. Pomarańczowej Wołczkowo Bezrzecze 2:0, a dwie bramki zdobył Szymon Furmanek. W pierwszej połowie goście mieli poprzeczkę po strzale Adriana Papierza. OKS Goleniów wysoko pokonał Aquilę Szczecin 6:2, a wynik mógł być jeszcze wyższy. Zespół z Goleniowa w czterech wiosennych spotkaniach zdobył już tyle punktów, ile zgromadził przez całą rundę jesienną. Znicz Niedźwiedź przegrał u siebie z drugim zespołem Chemika Police 2:3, a po 15 minutach goście prowadzili już 2:0. Kolejną bramkę dla Znicza zdobył Rafał Komar, były zawodnik m. in. Stali Szczecin i Jezioraka Zalom. Zryw Kołbaskowo tylko zremisował u siebie z Hanzą Goleniów 1:1. Podobnie KP Przecław, który podzielił się punktami z Czarnymi Szczecin, strzelając bramkę na dwie minuty przed końcem meczu.©℗