Piłka nożna. LFA wygrała z Kotwicą

Data publikacji: 08 sierpnia 2020 r. 22:06
Ostatnia aktualizacja: 07 listopada 2020 r. 21:48

W sobotę na boisku przy ul. Pomarańczowej odbył się sparingowy mecz piłkarek nożnych, w którym Ladies Football Academy Szczecin pokonał Kotwicę Kołobrzeg 3:2, choć przegrywał 0:2 i od 61 minuty grał w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzała Weronika Lichy. Od 70 do 74 minuty trzy bramki na wagę zwycięstwa zdobyły: Katarzyna Tarnowska, Aneta Cyrulewska i Karolina Pydyszewska.

Kolejny sparing LFA rozegra w najbliższą środę ze Stilonem Gorzów, a III-ligowe rozgrywki szczecinianki zainaugurują w ostatni weekend sierpnia.

- Mamy problemy ze stadionem, bo boisko przy ulicy Witkiewicza jest już zarezerwowane, więc szukamy możliwości gry na Pomarańczowej lub w Załomiu - poinformował nas Piotr Kaszycki z LFA.

W siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie eliminacji do Pucharu Polski kobiet i tak jak rok temu, drużyna LFA Szczecin trafia na lokalnego rywala. Tym razem będzie to reaktywująca sekcję kobiecą OKS Vielgovia Szczecin. ©℗