Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Legia podejmuje Pogoń

Data publikacji: 2016-06-02 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-02 18:12
Piłka nożna. Legia podejmuje Pogoń
 

W niedzielę (5 czerwca) o godz. 20 na warszawskiej Pepsi Arenie odbędzie się pierwszy mecz finału piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Starszych, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin, a PZPN na arbitra tego pojedynku wyznaczył Sebastiana Krasnego z Krakowa. Rewanż odbędzie się w środę o godz. 18 na głównym stadionie przy ul. Twardowskiego.

W czwartek (2 czerwca) odbyła się konferencja prasowa z trenerem Pogoni Pawłem Crettim, kapitanem drużyny Patrykiem Adamczukiem i napastnikiem Sebastianem Kowalczykiem.

- Będzie to pojedynek dwóch szkół, bo Legia cieszy się sławą i garną się do niej reprezentanci, więc stołeczna akademia nastawiona jest głównie na selekcję, a my dla odmiany zajmujemy się pracą od podstaw i trzy czwarte naszych zawodników to wychowankowie mocno związani z Pogonią - powiedział P. Cretti. - Jestem optymistą i liczę, że w środowy wieczór będziemy mieli okazję do sporej fety.

Dla młodych piłkarzy sporo było nowości: pierwsza w życiu konferencja prasowa i pierwszy lot samolotem całej drużyny (w drodze powrotnej do Szczecina).

- Będzie to z pewnością mecz sezonu, ale mam nadzieję, że nie mecz życia, bo wierzę, że takie są dopiero przede mną - powiedział P. Adamczuk.

- Zapraszam wszystkim w środę na Twardowskiego, przyjdźcie, dopingujcie, pomóżcie - prosił na zakończenie S. Kowalczyk. ©℗

(mij)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA