czwartek, 13 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Legia podejmuje Pogoń

Piłka nożna. Legia podejmuje Pogoń

Piłka nożna. Legia podejmuje Pogoń
Data publikacji: 2016-06-02 18:07
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-02 18:12
Wywietleń: 583 136437

W niedzielę (5 czerwca) o godz. 20 na warszawskiej Pepsi Arenie odbędzie się pierwszy mecz finału piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów Starszych, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin, a PZPN na arbitra tego pojedynku wyznaczył Sebastiana Krasnego z Krakowa. Rewanż odbędzie się w środę o godz. 18 na głównym stadionie przy ul. Twardowskiego.

W czwartek (2 czerwca) odbyła się konferencja prasowa z trenerem Pogoni Pawłem Crettim, kapitanem drużyny Patrykiem Adamczukiem i napastnikiem Sebastianem Kowalczykiem.

- Będzie to pojedynek dwóch szkół, bo Legia cieszy się sławą i garną się do niej reprezentanci, więc stołeczna akademia nastawiona jest głównie na selekcję, a my dla odmiany zajmujemy się pracą od podstaw i trzy czwarte naszych zawodników to wychowankowie mocno związani z Pogonią - powiedział P. Cretti. - Jestem optymistą i liczę, że w środowy wieczór będziemy mieli okazję do sporej fety.

Dla młodych piłkarzy sporo było nowości: pierwsza w życiu konferencja prasowa i pierwszy lot samolotem całej drużyny (w drodze powrotnej do Szczecina).

- Będzie to z pewnością mecz sezonu, ale mam nadzieję, że nie mecz życia, bo wierzę, że takie są dopiero przede mną - powiedział P. Adamczuk.

- Zapraszam wszystkim w środę na Twardowskiego, przyjdźcie, dopingujcie, pomóżcie - prosił na zakończenie S. Kowalczyk. ©℗

(mij)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie