niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?
Data publikacji: 2016-05-23 17:24
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-23 17:28
Wywietleń: 1258 135082

Piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin od tygodnia przebywają na zasłużonych urlopach i treningi wznowią 13 czerwca.

Sporo pracy mają natomiast działacze, którzy pracują nad kompletowaniem składu na nowy sezon. Kibiców najbardziej interesuje, kto zastąpi trenera Czesława Michniewicza i jakie będą transferowe roszady wśród zawodników. Wiadomość w sprawie nowego szkoleniowca portowców zostanie oficjalnie ogłoszona przez klub we wtorek o godz. 13.

Jeśli chodzi o sprawy transferowe, to wiadomo na razie niewiele, m.in. to, że Pogoń nie przedłużyła umowy ze skrzydłowym Miłoszem Przybeckim. Do Szczecina trafi natomiast defensywny pomocnik bydgoskiego Zawiszy - Kamil Drygas. Tylko te dwie informacje zostały oficjalnie podane przez Pogoń.

Być może do Pogoni powróci któryś z jej zawodników przebywających na wypożyczeniach w innych klubach: Karol Danielak (Zawisza Bydgoszcz - ostatnio nie grał z powodu kontuzji), Jakub Okuszko (Błękitni Stargard - zaczął strzelać bramki po długiej kontuzji), czy Filip Kozłowski (Rozwój Katowice).

Władze Pogoni podpisały w poniedziałek umowę o współpracy z V-ligową Stalą Szczecin. W ramach umowy kluby będą współpracowały w szkoleniu młodzieży w regionie. Trenerzy Stali będą mogli m.in. odbywać staże zarówno w pierwszej drużynie, jak i w klubowej akademii portowców, a także wymieniać doświadczenia ze szkoleniowcami Pogoni. W efekcie współpracy na Twardowskiego powinien przejść czołowy junior Stali - Mikołaj Karbowiak, który ostatnio regularnie występuje już w V-ligowym zespole seniorów. ©℗

(mij)

 

Na zdjęciu: Trener Czesław Michniewicz po zakończeniu pracy w Pogoni zamierza być telewizyjnym komentatorem mistrzostw Europy we Francji.

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
25
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy