czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kotwica pozyskała piłkarza z przeszłością

Piłka nożna. Kotwica pozyskała piłkarza z przeszłością

Piłka nożna. Kotwica pozyskała piłkarza z przeszłością
Data publikacji: 2016-07-22 09:35
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-22 09:35
Wywietleń: 1004 145226

II-ligowa Kotwica Kołobrzeg podpisała kontrakt z 22-letnim Sebastianem Bartlewskim. Były napastnik Podbeskidzia Bielsko ma za sobą grę w ekstraklasie, jednak nie tak wyobrażał sobie karierę dorosłego piłkarza.

W roku 2013 występując w Arce Gdynia wywalczył tytuł wicemistrza Polski juniorów. W trzech meczach turnieju z udziałem trzech drużyn zdobył cztery gole. Został królem strzelców i MVP turnieju, a konkurencję miał całkiem sporą, bo w drużynie brązowego medalisty mistrzostw Polski – Cracovii grał obecny reprezentant Polski Bartosz Kapustka.

Bartlewski nie narzekał na brak ofert, ale wybrał Podbeskidzie, w którym teoretycznie miałby największe szanse na regularną grę. Być może byłoby tak, gdyby nie alkoholowy wybryk piłkarza.

Po przedsezonowej prezentacji zespołu i na dwa dni przed inauguracyjnym meczem w piłkarskiej ekstraklasie z Pogonią Szczecin, piłkarz około godziny 3.40 uderzył samochodem w słup i miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Klub z Bielska nie ukrywał zdarzenia, dlatego do piłkarza szybko przylgnęła łatka nieodpowiedzialnego imprezowicza, który marnuje piłkarski talent. Zawodnik był wypożyczany do klubów I-ligowych: Dolcana Ząbki i Olimpii Grudziądz, ale tam też nie potrafił się odnaleźć. Obecnie będzie próbował pomóc II-ligowej drużynie z Kołobrzegu. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”