poniedziałek, 28 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kolejny gol Turskiego

Piłka nożna. Kolejny gol Turskiego

Piłka nożna. Kolejny gol Turskiego
Data publikacji: 2018-04-18 17:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-18 17:49
Wywietleń: 505 323403

Reprezentacja Polski do lat 15 (rocznik 2003) prowadzona przez Marcina Dornę wygrała 2:0 (1:0) z Finlandią w drugim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego na Słowacji. Rywalem Polaków w kolejnym spotkaniach będą Węgry (20 kwietnia).

Jedną z bramek zdobył napastnik Pogoni Szczecin Hubert Turski. To kolejny gol utalentowanego napastnika portowców w reprezentacji. W poprzednim spotkaniu ze Słowacją wpisał się na listę strzelców dwa razy. Zdobył bramkę również w spotkaniu z Macedonią.

Turski rozegrał dotąd w reprezentacji cztery mecze i zdobył w nich cztery gole. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”