Piątek, 26 lipca 2024 r.

Piłka nożna Klęska Olimpii w Wałbrzychu

Data publikacji: 03 listopada 2018 r. 18:48
Ostatnia aktualizacja: 03 listopada 2018 r. 18:48

Ekstraliga piłkarek nożnych: AZS PWSZ Wałbrzych - OLIMPIA Szczecin 6:1 (4:0); 1:0 Miłek (10), 2:0 Fabová (25), 3:0 Ostrowska (34), 4:0 Miłek (45), 4:1 Witczak (47), 5:1 Dereń (82), 6:1 Mesjasz (87).

OLIMPIA: Pastusiak - Oleszkiewicz (66 Wiązowska), Michalczyk, Brzozowska, Radochońska - Shahbazyan (46 Grosicka), Böhm, Sudyk (46 Łaniwewska), Witczak - Hryb, Ratajczyk

Na początku sobotniego spotkania w Wałbrzychu zaatakowała Olimpia, ale potem inicjatywę przejęły wałbrzyszanki, które pierwszą bramkę zdobyły już w 10 minucie, a do przerwa dołożyły jeszcze trzy gole. Po zmianie stron ponownie inicjatywę przejęły szczecinianki, ale zdołały zdobyć zaledwie jedną bramkę, a kolejne dwie strzeliły gospodynie, ustalając końcowy rezultat. ©℗ (mij)