Piłka nożna. Klęska Olimpii na zakończenie

Data publikacji: 27 maja 2018 r. 18:23
Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2018 r. 18:23

Ekstraliga piłkarek nożnych (Grupa Mistrzowska): UKS SMS Łódź - OLIMPIA Szczecin 6:0 (4:0); 1:0 Osińska (18), 2:0 Wesołowska (34), 3:0 Karczewska (37), 4:0 Karczewska (40), 5:0 Wiankowska (87), 6:0 Wiankowska (90).

OLIMPIA: Pastusiak - Preś (46 Oleszkiewicz), Kovtun, Szwed, Szymaszek (71 Brodzik) - Bińkowska, Janik, Böhm (58 Fil), Grosicka (58 Niewolna) - Trzcińska (46 Sudyk), Hryb

W ostatnim ligowym meczu tego sezonu szczecińskie olimpijki po słabym spotkaniu wysoko przegrały w Łodzi i ostatecznie zakończyły rozgrywki na 6. miejscu.

Losy niedzielnego pojedynku rozstrzygnęły się w końcówce pierwszej połowy, kiedy to łodzianki w ciągu sześciu minut strzeliły 3 gole. Ostateczny rezultat ustalony został w końcówce drugiej odsłony.©℗ (mij)