Czwartek 24 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Kelava zastąpi Słowika? Stolarczyk zaprzecza

Data publikacji: 2017-01-08 21:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-09 08:25
Piłka nożna. Kelava zastąpi Słowika? Stolarczyk zaprzecza
 

Jakub Słowik prawdopodobnie trafi do Sarpsborg FF. To klub z najwyższej klasy rozgrywkowej w lidze norweskiej z 50-tysięcznego miasta, grającego na stadionie o pojemności 5 tys. kibiców.

Jeżeli tak się stanie, to klub może zintensyfikować działania w celu pozyskania 29-letniego Ivana Kelavy. Informację podał dziennikarz FirstEleven, Wiktor Dynda.

Jeszcze w końcówce ubiegłego roku dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk zapewniał, że Pogoń nie jest zainteresowana pozyskaniem byłego reprezentanta Chorwacji. Również w niedzielny wieczór zaprzeczył tym doniesieniom.

Ivan Kelava jest obecnie wolnym piłkarzem, przed nowym rokiem rozwiązał kontrakt z hiszpańską Granadą, ma na koncie 15 występów w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji, a także występ w mistrzostwach świata do lat 20.

Kelava ma w swoim dorobku 12 występów w fazie grupowej Ligi Mistrzów i 6 spotkań w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Wszystkie mecze w barwach Dinama Zagrzeb, z którym odnosił największe sukcesy. Grał w tych rozgrywkach przeciwko takim klubom, jak: Villareal, Ajax Amsterdam, Olimpique Lyon, Real Madryt, FC Porto, czy Paris St. Germain.

Nie wiodło mu się w klubach zagranicznych: Udinese, Capri i wspomnianej Granadzie. Od trzech lat gra bardzo nieregularnie, w tym czasie w większości pełnił rolę rezerwowego. (par)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jan
2017-01-09 06:27:47
dawno zdementowane... Usuncie to
Dementi
2017-01-09 06:27:07
Przecież to dawno zdementowana przez samego autora i usunięta z Twittera plota... podajecie niesprawdzone info.. tez może sobie napisze coś na Twitterze i to opiszecie np. "Pogoń zainteresowana Ronaldo?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ