Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Juniorzy zagrają o złoto pod patronatem „Kuriera"!

Data publikacji: 19 lutego 2024 r. 14:49
Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2024 r. 14:49
Piłka nożna. Juniorzy zagrają o złoto pod patronatem „Kuriera"!
Jako pierwsi awans do finałowego turnieju wywalczyli piłkarze Znicza Niedźwiedź występujący w pomarańczowych strojach. Fot. Ryszard PAKIESER  

Podczas minionego weekendu odbyły się ćwierćfinałowe mecze zimowego turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa ZZPN Macieja Mateńki, a patronat na imprezą sprawuje nasza redakcja, co wydaje się sprawą nie podlegającą dyskusji, gdyż turniej jest kontynuacją mających wieloletnią tradycję rozgrywek o Puchar „Kuriera Szczecińskiego".

Pisaliśmy już o pierwszym spotkaniu 1/4 finału w Policach, w którym Znicz Niedźwiedź pokonał rezerwy Iny Goleniów 7:3. W pozostałych ćwierćfinałach padły wyniki: FASE Szczecin - Orzeł Mrzeżyno 6:0, Arkonia Szczecin - Pogoń II Barlinek 3:1 i Błękitni Stargard juniorzy - Orzeł Grzędzice 7:1.

Został już ostatni etap rywalizacji o zimowe trofeum, a cztery najlepsze zespoły, w tym dwa juniorskie (które zagrają ze sobą w półfinale, więc na pewno w meczu o złoto wystąpi młodzież!) wystąpią w turnieju finałowym, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Płotach (obok trawiastego boiska miejscowej Polonii).

Turniej finałowy rozpocznie się od meczów półfinałowych (FASE Szczecin - Błękitni Stargard juniorzy oraz
Znicz Niedźwiedź - Arkonia Szczecin, a następnie rozegrane zostanie spotkanie o trzecie miejsce i wielki finał. Każdy mecz będzie trwał 2 razy po 25 minut. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, a także sprzęt sportowy. (mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA