środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechem

Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechem

Piłka nożna. Juniorzy młodsi wygrali z Lechem
Data publikacji: 2018-04-25 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-25 19:04
Wywietleń: 565 324801

Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin pokonali na własnym boisku Lecha Poznań 1:0 (0:0) i po pierwszej rundzie spotkań plasują się na pierwszym miejscu z przewagą aż pięciu punktów nad drugą w klasyfikacji Lechią Gdańsk.

Jedyny gol w meczu padł po trafieniu samobójczym bramkarza drużyny przeciwnej. Działo się to w końcówce meczu, kiedy wynik bezbramkowy wydawał się bardzo realny. Spotkanie toczyło się przy porywistym wietrze, który mocno utrudniał przeprowadzanie składnych i skutecznych akcji.

Mimo trudnych warunków atmosferycznych gospodarzom udało się stworzyć kilka dobrych okazji, szczecinianie sprawiali dobre wrażenie, prezentowali się lepiej od przeciwnika i wygrali zasłużenie. Sukces jest bezsporny, Lech wystąpił w mocnym składzie, z reprezentantami Polski z rocznika 2001.

Pogoń w sześciu na siedem spotkań nie straciła gola, tylko w jednym pojedynku zremisowała, pozostałe zakończyła zwycięsko. Prezentuje się bardzo dojrzale, odpowiedzialnie i stoi przed ogromną szansą awansu do strefy medalowej po raz pierwszy w historii klubu w tej kategorii wiekowej. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”