czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Jopek wypożyczony do Stali

Piłka nożna. Jopek wypożyczony do Stali

Piłka nożna. Jopek wypożyczony do Stali
Data publikacji: 2018-01-24 11:29
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-24 11:29
Wywietleń: 686 310878

19-letni Szymon Jopek nie będzie wiosną reprezentował barw Pogoni Szczecin. Młody stoper został wypożyczony do drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Wychowanek Stali Rzeszów od początku stycznia przebywał w Stalowej Woli na testach. Po dwóch tygodniach treningów trener Krzysztof Łętocha zdecydował, że chciałby na wiosnę skorzystać z usług młodego Portowca.

– Dla Szymona będzie to świetna okazja, by złapać doświadczenie na seniorskim poziomie i sprawdzić swoje umiejętności w starciu z drugoligowcami – mówi prezes Akademii Pogoni, Dariusz Adamczuk.

Szymon Jopek do Pogoni powróci 1 lipca 2019 roku. Klub pozostawił sobie jednak możliwość skrócenia wypożyczenia po upływie 12 miesięcy. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”