Piłka nożna. Jedenasty gol Zwolińskiego

Data publikacji: 14 kwietnia 2019 r. 18:35
Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2019 r. 08:06

Łukasz Zwoliński strzelił gola dla HNK Gorica w wygranym 4:3 (3:1) meczu chorwackiej ekstraklasy z NK Slaven Koprivnica. Były napastnik Pogoni zdobył gola w ostatniej minucie meczu.

Zwoliński rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł na ostatni kwadrans przy stanie 3:2 dla swojej drużyny. Rywale na pięć minut przed końcem meczu wyrównali, ale odpowiedź 26-latka ze Szczecina była szybka.

Dla Zwolińskiego to jedenasty gol w obecnym sezonie. W klasyfikacji najlepszych strzelców plasuje się na piątym miejscu. Jego drużyna zajmuje czwarte miejsce, które jest premiowane awansem do kwalifikacji Ligi Europy. (par)