Piłka nożna. Iskierka wygrywa w Szczecinku

Data publikacji: 15 października 2022 r. 21:55
Ostatnia aktualizacja: 15 października 2022 r. 23:55

W piłkarskiej IV lidze rozegrana została 12. kolejka spotkań, w której Iskierka Szczecin zwyciężyła w Szczecinku z miejscowym MKP 2:1 i umocniła się w czołówce tabeli.

Dwie bramki z rzutów karnych zdobył dla Iskierki Witold Klym. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Jakub Pożyczki w 52. minucie spotkania. Chemik Police wygrał u siebie 4:2 z Dębem Dębno i umocnił się w środku tabeli. Gole dla policzan strzelali: Dawid Szala, Michał Janicki, Shunta Hikosaka i Filip Ratajczyk. Hutnik zremisował przy ulicy Nehringa 69 z Raselem Dygowo 1:1, a bramkę wyrównującą zdobył dla gospodarzy Jakub Żelazowski. Polski Cukier Kluczevia Stargard wygrała na trudnym terenie w Bobolicach z Mechanikiem 2:1, choć do przerwy to gospodarze prowadzili, po bramce Kacpra Szumskiego. Dla Kluczevii bramki zaś zdobyli: Kacper Dudek i Radosław Surma. Rezerwy Błękitnych zostały rozbite w Koszalinie, gdzie przegrały z Bałtykiem aż 0:6. Miłą niespodziankę sprawiło swymi kibicom Wybrzeże Rewalskie Rewal pokonując Gwardię Koszalin 3:2. ©℗