Środa, 17 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Iskierka remisuje w Wałczu

Data publikacji: 14 października 2023 r. 21:01
Ostatnia aktualizacja: 14 października 2023 r. 23:01

W sobotę rozegrano 11. kolejkę piłkarskiej IV ligi, w której Iskierka Mirand Szczecin zremisowała na wyjeździe z Orłem Wałcz 1:1, choć długo prowadziła, a gospodarze od 66. minuty grali w dziesiątkę. W 9. minucie goście objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Dominik Grochowski, piłkę głową przedłużył Jakub Pożyczka, a podanie wykończył Gracjan Matuszak. Gospodarze grali do końca i w 88. minucie, akcję w polu karnym wykorzystał Jakub Kraszkiewicz.

W innych spotkaniach Chemik Police zremisował na wyjeździe z MKP Szczecinek 1:1. Bramkę dla policzan zdobył Wiktor Kurzawa, a do wyrównania doprowadził Mateusz Górny. Polski Cukier Kluczevia Stargard tylko zremisowała na wyjeździe z Perłą URB Dygowo 1:1, tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Przed przerwą goście zdobyli bramkę, po samobójczym trafieniu Jakuba Poznańskiego. Kluczevia kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Patryka Bila, a w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Marek Procner. Ina Goleniów rozgromiła na wyjeździe Wieżę Postomino 5:1, a bramki zdobyli Damian Banachewicz (2), Olegi Kurtanidze, Illia Sulaiev i Kacper Tomaszewicz. Nowym liderem zostało Wybrzeże Rewalskie Rewal, które pokonało na wyjeździe Gwardię Koszalin 2:1. Bramki dla gości zdobyli Paweł Krawiec i Wiktor Sawicki, a dla gospodarzy trafił Mateusz Piotrowski. ©℗ (PR)