Piątek, 19 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Iskierka lepsza w derbach

Data publikacji: 26 marca 2022 r. 22:38
Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2022 r. 22:38
Iskierka (w granatowych koszulkach) strzeliła 3 bramki Arkonii. Fot. Facebook Iskierka

W Grupie 2 piłkarskiej Klasy Okręgowej, w której występują zespoły szczecińskie, hat-trickiem popisał się Aleksander Panicz z Odry Chojna, która pokonała u siebie Ehrle Dobra 5:2. Szczecińska Stal zremisowała w Widuchowej z Łabędziem 1:1, a obydwie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. Najciekawszym spotkaniem były zaś derby grodu Gryfa przy ul. Topolowej, gdzie zwyciężyli gospodarze.

ISKIERKA Szczecin - ARKONIA Szczecin 3:1 (1:0); 1:0 Gałecki (13), 2:0 Gregoruk (74), 2:1 Łuczak (78), 3:1 Wojciechowski (85).

Wynik meczu strzałem głową otworzył Gałecki. W pierwszej połowie niewiele się działo pod obiema bramkami. Arkonia po przerwie zagrała odważniej i bardzo dobrą okazją na wyrównanie miał Piotrowski, który strzelał z bliskiej odległości. Kwadrans przed końcem meczu, wynik dla Iskierki strzałem w okienko podwyższył Gregoruk. Trzy minuty później bramkę kontaktową zdobył Łuczak. Po tym trafieniu zespół gości odkrył się mocniej w obronie, a skuteczną kontrę przeprowadziła Iskierka, co zakończyło się golem Wojciechowskiego. ©℗