Poniedziałek 14 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Inauguracja nowego stadionu

Data publikacji: 2021-05-11 21:10
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-12 16:04
Piłka nożna. Inauguracja nowego stadionu
Fot. Pogoń Szczecin SA  

Niedzielne spotkanie piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa, które rozpocznie się o godz. 17.30, będzie oficjalnym otwarciem niemal połowy nowego Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera dla kibiców.

Obecnie Pogoń ma możliwość przyjęcia 2247 widzów, a więc dwie trybuny zostaną wypełnione w 25%. To pierwszy raz, gdy kibice będą obecni na nowym stadionie. Bramy stadionu zostaną otwarte na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem, a więc o godz. 15.30. Wejście piesze na teren stadionu będzie odbywać się od ulicy Witkiewicza (dla trybuny A) i od ulicy Karłowicza (dla trybuny B). Następnie należy udać się do oznaczonych kołowrotków i wejść mobilnych prowadzących do odpowiedniej trybuny i sektora. Numer wejścia, trybuny i sektora znaleźć można na swoich biletach. Punkty reklamacyjne będą mieściły się w pawilonie kasy (dla trybuny B) oraz w niebieskim budynku administracyjnym klubu (dla trybuny A). Parking stadionu nie będzie jeszcze czynny. Organizatorzy proszą także, by nie zostawiać samochodów na drodze prowadzącej do bramy wjazdowej na obiekt od ul. Witkiewicza.

(oprac. mij)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bez skrupułów
2021-05-12 15:53:54
Wielkie święto było planowane...No właśnie "było" robi tu różnicę.Mecz rezerw i gra o pietruszkę skutecznie wpłynęły na zmianę mojej decyzji.Musimy się niestety szanować.Im szybciej zespół-klub to zrozumie tym lepiej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ