Piłka nożna. Hokejowo w IV lidze

Data publikacji: 21 sierpnia 2021 r. 23:52
Ostatnia aktualizacja: 21 sierpnia 2021 r. 23:52
W Goleniowie padło 10 bramek. Fot. Ariel SZYDŁOWSKI

W piłkarskiej IV lidze wybraliśmy mecz na Stołczynie, który ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Hokejowy wynik padł zaś w pojedynku w Goleniowie, gdzie Ina przegrała ze spadkowiczem z Polic, a dla Chemika było to pierwsze zwycięstwo.

HUTNIK Szczecin - SOKÓŁ Karlino 2:2 (0:0); 0:1 Marcin Gozdal (49 karny), 1:1 Mikita Wowczenko (51), 1:2 Marcin Gozdal (71), 2:2 Mikita Wowczenko (81).

Mecz odbywał się pod dyktando Hutnika, który zdecydowanie dominował na boisku, a zespół Sokoła nastawił się na kontry. Pierwsza połowa była słabym widowiskiem, drużyny stworzyły niewiele sytuacji bramkowych. W drugiej połowie okazji na gola było więcej, co zaowocowało kilkoma trafieniami. Hutnik był zespołem lepszym, ale szwankowała skuteczność. Stąd podział punktów przy ulicy Nehringa.

INA Goleniów - CHEMIK Police 4:6 (4:4); 0:1 Dawid Szala (7 karny), 1:1 Radosław Gil (11), 1:2 Dawid Szala (17), Michał Jutkiewicz 2:2 (18), 2:3 Dawid Drumlak (43), 2:4 Konrad Data (44), 3:4 Michał Jarząbek (63), 4:4 Michał Jarząbek (73), 4:5 Dominik Dąbrowski (74), 4:6 Michał Jęśko (90).

Policzanie prowadzili 1:0, 2:1 i 4:2, a Ina wyrównała po dwóch golach Jarząbka, by ostatecznie przegrać dwiema bramkami. ©℗ (PR)