Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Grosicki na ławce, kontuzja Golli, 45 minut Djousse

Data publikacji: 11 grudnia 2016 r. 17:14
Ostatnia aktualizacja: 11 grudnia 2016 r. 17:14

Zapowiadany jako polski mecz we francuskiej Ligue 1 pomiędzy Olimpique Lyon, a Stade Rennes zakończył się dla polskich kibiców dużym rozczarowaniem. Olimpique wygrał 1:0 (1:0), ale ani Maciej Rybus w drużynie gospodarzy, ani Kamil Grosicki w ekipie gości nie weszli na boisko z ławki rezerwowych choćby na minutę.

Pechowo zakończył się mecz dla innego byłego piłkarza Pogoni Szczecin, Wojciecha Golli. 24-letni obrońca opuścił boisko już w 35 minucie z powodu kontuzji. Jego zespół, NEC Nijmegen pokonał Den Haag 3:0 (2:0), a Golla zszedł z boiska przy stanie 2:0.

Całą drugą połowę w barwach Maritimo rozegrał były napastnik Pogoni Szczecin, Donald Djousse. 26-letni Kameruńczyk wszedł na boisko przy stanie 0:1 w meczu z Belenenses Lizbona (były klub Dariusza Adamczuka, prezesa Akademii Pogoni), ale nie zdołał odmienić losów meczu i wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania. (par)