Piątek, 19 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Górnik z Łęcznej podejmuje portowców (FILM)

Data publikacji: 07 grudnia 2015 r. 12:37
Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2015 r. 14:09
Piłka nożna. Górnik z Łęcznej podejmuje portowców (FILM)
 

Piłkarze Pogoni Szczecin wyjazdowym meczem z Górnikiem w Łęcznej zakończą w poniedziałek 19 serię spotkań w piłkarskiej ekstraklasie. Środowa wygrana z Lechią Gdańsk znacznie podbudowała morale zespołu, poprawiła pozycję w tabeli, która jest obecnie bardzo dobra, ale gra wcale nie uspokoiła szczecińskich kibiców. Ta wciąż jest fatalna, a w meczu z Lechią była nawet gorsza od tej zaprezentowanej we wcześniejszych spotkaniach.

- Przed meczem z Lechią mieliśmy bardzo mało czasu na regenerację sił – tłumaczył swoich podopiecznych ich trener Czesław Michniewicz. - Robiliśmy badania po spotkaniu z Lechią i przed meczem z Górnikiem dyspozycja piłkarzy pod względem fizycznym jest zdecydowanie lepsza.

Górnik, to jedna z bardziej niedocenianych drużyn w naszej ekstraklasie. Swój skład opiera na piłkarzach doświadczonych, reprezentuje stały, niezmienny poziom i w przypadku obniżki formy swojego przeciwnika wykorzystuje słabość bezlitośnie.

- Końcówka meczu z Legią pokazała, że jest to zespół groźny, potrafiący atakować, ma mocne skrzydła i dobrych piłkarzy – ocenia Czesław Michniewicz. - Leandro i Bonin wykonali fantastyczną akcję, po której Górnik strzelił gola przy Łazienkowskiej.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek o g. 18. (bezpośrednia transmisja w Eurosport 2).

Zobacz i posłuchaj, co przed meczem z Pogonią powiedział drugi trener Górnika Łęczna Andrzej Rybarski:

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA