Piłka nożna. Gol Rasmussena w debiutanckim meczu

Data publikacji: 02 września 2018 r. 21:32
Ostatnia aktualizacja: 03 września 2018 r. 12:05

Morten Rasmussen zaledwie kilka dni po zerwaniu umowy kontraktowej z Pogonią Szczecin i podpisaniu nowej z cypryjskim Paralimni zdołał już zadebiutować w lidze cypryjskim i przywitał się z cypryjskimi kibicami golem.

Rasmussen wystąpił w podstawowym składzie, spędził na boisku pełne 90 minut, a to najwyraźniej może świadczyć o tym, że jest przygotowany do sezonu, ma siły na grę przez 90 minut, ale przed zerwaniem obowiązującej umowy z Pogonią nie otrzymał ani jednej szansy w obecnym sezonie.

Debiut dla jego drużyny nie wypadł okazale. Zespół Paralimni przegrał dość wyraźnie na własnym boisku z Nea Salamis 3:5 (1:3), a Rasmussen zdobył gola w 61 minucie przy stanie 1:4. Już wtedy zatem były małe szanse na korzystny wynik dla gospodarzy. (par)