czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Gol Korta na wagę wygranej

Piłka nożna. Gol Korta na wagę wygranej

Piłka nożna. Gol Korta na wagę wygranej
Data publikacji: 2016-10-22 14:57
Wywietleń: 839 164103

Drużyna III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin odniosła pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Pokonała w Bydgoszczy miejscowego Chemika 1:0 (0:0) po golu Korta w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.

- Mecz toczył się w trudnych warunkach - powiedział po spotkaniu trener szczecińskiej drużyny, Paweł Sikora. - Boisko było nierówne, podmokłe i trudno nam było tworzyć akcje w ataku pozycyjnym. Musieliśmy stosować prostsze środki, mniej podejmowaliśmy ryzyka w defensywie.

W drużynie rezerw wystąpiło kilku piłkarzy z pierwszej drużyny. Po 45 minut zagrali: Listkowski, Obst i Piotrowski, którzy dojechali do Bydgoszczy z Gdyni, gdzie pełnili rolę rezerwowych w meczu ekstraklasy. Listkowski zagrał na pozycji napastnika, a Obst i Piotrowski na pozycji defensywnego pomocnika (po jednej połowie).

Cały mecz rozegrali natomiast: Kort, Matynia i Kitano. Ten ostatni próbowany był na pozycji ofensywnego pomocnika. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”