poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Finisz na Bandurskiego, przetarg na Arkonii

Piłka nożna. Finisz na Bandurskiego, przetarg na Arkonii

Piłka nożna. Finisz na Bandurskiego, przetarg na Arkonii
Data publikacji: 2020-09-15 14:50
Wywietleń: 927 475118

W cieniu budowy stadionu przy ul. Twardowskiego, gdzie ekstraklasowe boje toczą piłkarze Pogoni, trwa gruntowna modernizacja, a właściwie budowa nowych obiektów sportowych dla szczecińskich klubów: Olimpii, Stali oraz Arkonii.

- Prace na terenie inwestycji przy ulicy Bandurskiego wkraczają w końcową fazę, ich zakończenie planowane jest tej jesieni - poinformował nas Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta UM Szczecin. - Wykonawca pracuje nad zagospodarowaniem terenu, a w szczególności nad ogrodzeniem i parkingiem. Powstają także maszty oświetleniowe i drenaż na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Trwają też prace wykończeniowe budynku szatniowo-socjalnego, na zewnątrz przy elewacji, jak również i w środku, gdzie wykonywane są podwieszane sufity, montowana jest armatura i kładziony gres.

D. Sadowski poinformował nas także, że odnośnie inwestycji przy ul. Arkońskiej w ramach SBO, żadne prace jeszcze się tam nie toczą, ale już w październiku powinien zostać ogłoszony przetarg na realizację robót. ©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie