czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Energetyk bez trenera

Piłka nożna. Energetyk bez trenera

Piłka nożna. Energetyk bez trenera
Data publikacji: 2018-01-20 20:41
Wywietleń: 850 310475

Zaledwie tydzień prowadził III-ligowego Energetyka Gryfino nowy trener Krzysztof Kubacki, który postanowił złożyć rezygnację.

Wcześniej uczynili to wszyscy piłkarze, którzy występowali w III-ligowcu z Gryfina jesienią, a powodem były zaległości finansowe klubu wobec zawodników.

Trudne były próby zbudowania nowej drużyny, opartej o juniorów i zawodników zespołu rezerw oraz testowanych graczy z regionu, więc można przypuszczać, że przedsięwzięcie się nie powiodło.

W nadchodzącym tygodniu zbierze się zarząd Energetyka, żeby zadecydować co dalej. Czy zatrudniony zostanie nowy szkoleniowiec, czy też może dojdzie do wycofania drużyny z III ligi. W takim przypadku Energetyk zostałby zdegradowany o dwie klasy rozgrywkowe, czyli do V ligi.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”