poniedziałek, 18 stycznia 2021r.

Piłka nożna. Elektro-BUD sponsorem strategicznym Świtu

Data publikacji: 2021-01-10 07:14
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-10 07:14
Piłka nożna. Elektro-BUD sponsorem strategicznym Świtu
Prezesi Robert Woźniak (z prawej) i Paweł Adamczak podpisują umowę. Fot. ŚWIT  

III-ligowy Świt Skolwin będzie miał nowego sponsora strategicznego, którym została szczecińska spółka Elektro-BUD Sp. z o.o., będąca specjalistyczną firmą budowlaną z bogatą przeszłością, świadczącą usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa robót elektrotechnicznych (działa na rynku od 1983 roku).

- Podpisanie umowy sponsorskiej z Elektrobudem to kolejny sukces naszego klubu - poinformował Paweł Adamczak, prezes Świtu. - Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że tak uznana na rynku szczecińskim firma zdecydowała się dołączyć do naszego zespołu i grać z nami! Wierzymy, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy i wspólnie się rozwijać. Mamy nadzieję, że podpisanie umowy z Elektrobudem da nam impuls do osiągania kolejnych sukcesów sportowych i umocni nas na piłkarskiej mapie Polski.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy - powiedział Robert Woźniak, prezes Elektrobudu. - W ubiegłym roku włączyliśmy się już w organizację meczu z Cracovią na Skolwinie. Duże znaczenie miała również rozpoczęta przez władze Szczecina przebudowa stadionu. Od początku rozmów znaleźliśmy wspólny język z prezesem i dyrektorem sportowym Szymonem Kuflem. Cieszymy się, że Świt i Elektrobud kierują się tą samą filozofią i razem będziemy walczyć o jak najwyższe cele.

Do zawarcia umowy doszło w miniony piątek w siedzibie firmy. Przedsiębiorstwo współpracuje z klubem z północy Szczecina już od kilku miesięcy, jednak teraz rozszerza zakres współpracy. Od rundy jesiennej 2020/2021 logotyp Elektrobudu-u pojawi się m. in. na przedniej części koszulek meczowych Świtu, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz treningowym. Ponadto klub, wspólnie ze sponsorem strategicznym zaproponuje atrakcje dla fanów w dniu meczowym. ©℗

(mij)

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ