Piłka nożna. Drugi gol Jarocha dla Bytovii

Data publikacji: 08 września 2018 r. 18:14
Ostatnia aktualizacja: 08 września 2018 r. 18:42

20-letni Gracjan Jaroch zdobył swoją drugą w obecnym sezonie bramkę dla I-ligowej Bytovii. Wypożyczony do tego klubu z Pogoni Szczecin piłkarz otworzył wynik meczu w konfrontacji z GKS Tychy wygranej przez gospodarzy 4:1 (1:0). Jaroch grał pełne 90 minut, powrócił do wyjściowego składu z dużym animuszem.

Drużyna Bytovii po tym meczu awansowała na pozycję wicelidera, jest najskuteczniejszą drużyną w I lidze, w 9 meczach zdobyła 19 goli. Jaroch grał do tej pory we wszystkich meczach, w siedmiu w wyjściowym składzie, w czterech przez pełne 90 minut. Na powrót i szansę w pierwszym zespole Pogoni pracuje bardzo mocno i solidnie. (par)