Piłka nożna. Dramatyczne mecze Pogoni i Salosu

Data publikacji: 19 sierpnia 2017 r. 16:43
Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2017 r. 16:53

Dwie wygrane w trzeciej kolejce spotkań Centralnej Ligi Juniorów zanotowały szczecińskie zespoły. Zarówno Pogoń, jak i Salos zwycięstwa odniosły po zaciętych meczach i w dramatycznych okolicznościach.

Pogoń w swoim trzecim meczu odniosła trzecie zwycięstwo i w każdym aplikowała rywalom po trzy gole. Tym razem jednak wygrana przyszła najtrudniej. Warta Poznań okazała się wymagającym rywalem, do przerwy prowadziła 2:1. Doświadczenie i piłkarska jakość wzięły jednak górę. Po przerwie podopieczni trenera Crettiego przejęli inicjatywę i ostatecznie wygrali 3:2.

Równie emocjonujący mecz odbył się w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry przegrał z Salosem Szczecin 3:4 (1:2). Goście przed przerwą prowadzili dwukrotnie, najpierw 1:0, potem 2:1, ale po przerwie stracili inicjatywę i do 88 minuty przegrywali 2:3. Ostatnie słowo należało jednak do szczecinian, którzy w ciągu dwóch ostatnich minut zdobyli dwa gole i wygrali po raz pierwszy w obecnym sezonie. ©℗ (par)