sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej

Piłka nożna. Djousse w lidze katarskiej
Data publikacji: 2016-08-31 18:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31 19:05
Wywietleń: 926 152068

26-letni były napastnik Pogoni Szczecin Donald Djousse ponownie zmienił klub w ostatnim dniu okna transferowego. Z ligi portugalskiej trafił do katarskiej.

Nie wszyscy jeszcze zdążyli wyjść z szoku, kiedy Kameruńczyk zimą trafił z I-ligowej Olimpii Grudziądz do klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej Maritimo. Dziś dokonał kolejnego kroku, na pewno gigantycznego, jeśli chodzi o zarobki.

Djousse co prawda skutecznością w poprzednim sezonie nie imponował, zdobył wiosną zaledwie jednego gola, zaliczył też jedną asystę, ale w miarę trwania rozgrywek jego pozycja w drużynie była coraz mocniejsza. Zdążył rozegrać 9 spotkań, a w sześciu ostatnich wychodził na boisko w wyjściowym składzie.

Początek obecnego sezonu nie był dla Kameruńczyka udany. Piłkarz zagrał w dwóch z trzech meczów, a tylko w jednym w wyjściowym składzie.

Dziś portugalskie media podają, że piłkarz przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do katarskiego Al-Sadd, tego samego, w którym występuje dogrywający do piłkarskiej emerytury Xavi – były gwiazdor hiszpańskiej Barcelony.

Okazuje się zatem, że czasem czynnikiem decydującym w kierowaniu karierą piłkarską mają menadżerowie. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”