Piłka nożna. Derby dla Iskierki

Data publikacji: 28 lutego 2021 r. 16:49
Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2021 r. 16:49

Piłkarze IV ligi zainaugurowali rundę wiosenną, a w szczecińskich derbach na stadionie ze sztuczną trawą przy ul. Pomarańczowej broniąca się przed spadkiem Iskierka pokonała wysoko plasującego się w tabeli Hutnika.

ISKIERKA - HUTNIK 4:2 (2:1); 1:0 Tomasz Antczak (2), 2:0 Aleks Simkowicz (5), 2:1 Damian Ładny (32), 2:2 Dominik Grochowski (47 karny),  3:2 Tomasz Antczak (90), 4:2 Oleksij Michaluk (90+2).

Spotkanie rozpoczęło się dość nieoczekiwanie, bo wzmocniony przed sezonem outsider szybko strzelił faworyzowanym hutnikom dwa gole. Zespół ze Stołczyna kontaktową bramkę zdobył po pół godzinie gry, a wyrównał z jedenastki tuż po przerwie. W 80 minucie Hutnik miał poprzeczkę, a po chwili Iskierka zaliczyła słupek i gdy już wydawało się, że derby zakończą się podziałem punktów, w ostatniej minucie Iskierka wyszła na prowadzenie, które podwyższyła w doliczonym czasie gry. ©℗ (PR)