środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Cztery gole młodych portowców w reprezentacji

Piłka nożna. Cztery gole młodych portowców w reprezentacji

Piłka nożna. Cztery gole młodych portowców w reprezentacji
Data publikacji: 2018-05-17 19:44
Wywietleń: 647 328077

Reprezentacja Polski U15 pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Estonii 6:0. Na listę strzelców w biało-czerwonych barwach wpisało się dwóch zawodników Akademii Pogoni: Hubert Turski i Kacper Kozłowski.

Kozłowski jako jedyny z portowców pojawił się w wyjściowej jedenastce. Już po kwadransie pomocnik Pogoni miał na swoim koncie otwierające trafienie. W drugiej połowie po raz drugi wpisał się na listę strzelców i mecz zakończył z dubletem.

Identycznym dorobkiem bramkowym może pochwalić się Hubert Turski. Napastnik Pogoni w ciągu sześciu minut dwukrotnie trafił do bramki rywali, kończąc strzelecką kanonadę podopiecznych trenera Marcina Dorny.

W drugiej połowie na placu gry pojawił się również trzeci z reprezentantów Pogoni – Mateusz Łęgowski. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”