sobota, 18 sierpnia 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Cztery gole młodych portowców w reprezentacji

Piłka nożna. Cztery gole młodych portowców w reprezentacji

Data publikacji: 2018-05-17 19:44
Wywietleń: 1272 328077

Reprezentacja Polski U15 pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Estonii 6:0. Na listę strzelców w biało-czerwonych barwach wpisało się dwóch zawodników Akademii Pogoni: Hubert Turski i Kacper Kozłowski.

Kozłowski jako jedyny z portowców pojawił się w wyjściowej jedenastce. Już po kwadransie pomocnik Pogoni miał na swoim koncie otwierające trafienie. W drugiej połowie po raz drugi wpisał się na listę strzelców i mecz zakończył z dubletem.

Identycznym dorobkiem bramkowym może pochwalić się Hubert Turski. Napastnik Pogoni w ciągu sześciu minut dwukrotnie trafił do bramki rywali, kończąc strzelecką kanonadę podopiecznych trenera Marcina Dorny.

W drugiej połowie na placu gry pojawił się również trzeci z reprezentantów Pogoni – Mateusz Łęgowski. (par)