wtorek, 04 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Chemik ukarany walkowerem

Piłka nożna. Chemik ukarany walkowerem

Piłka nożna. Chemik ukarany walkowerem
Data publikacji: 2020-07-07 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-08 10:51
Wywietleń: 797 463688

W sobotę w Barlinku odbył się mecz piłkarski 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej pomiędzy miejscowym A-klasowym zespołem SCRS i III-ligowym Chemikiem Police, zakończył się na boisku zwycięstwem gości 4:0 (1:0), lecz z uwagi na grę nieuprawnionego zawodnika w barwach policzan, Wydział Gier i Ewidencji ZZPN zweryfikował rezultat spotkania jako zwycięstwo walkowerem 3:0 drużyny SCRS Barlinek.

Okazało się, że „winowajcą" jest strzelec drugiej bramki Jakub Sobecki wypożyczony z FASE Szczecin.

- Przy wypożyczeniu zawodnika jednym z wymaganych dokumentów jest „porozumienie o wypożyczeniu" zawarte między klubami, a umowa Chemika z FASE obowiązywała do 30 czerwca i nie zdążyliśmy jej przedłużyć. Nasz klub jest obecnie w trudnym położeniu, mamy ogromne problemy finansowe, a większość piłkarzy pierwszego zespołu zamierza opuścić Police... - poinformował nas wiceprezes klubu Krzysztof Salitra.

Według posiadanych przez nas nieoficjalnych informacji, w protokole meczowym wśród rezerwowych Chemika wpisany był jeszcze jeden nieuprawniony zawodnik, który jednak do Barlinka nawet nie przyjechał.

Mecze półfinałowe Pucharu Polski ZZPN odbędą się w sobotę 11 lipca o godz. 17: Sokół Karlino - Świt Skolwin i SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin. Finał Pucharu Polski planowany jest na 22 lipca. ©℗ (mij)

Fot. Ariel Szydłowski

 

Komentarze

kp chemik
kompromitacja!!!!! jak można było niedopilnować tak banalnej sprawy?!?!?! szkoda tylko ze zakłady chemiczne muszą lozyc kase na takie partactwo!!!!1!
2020-07-08 10:40:14
Zpl
Wstyd na całe województwo ... już kolejny raz. Sztab kierowników wyciągających rękę po kaske a organizacja gorsza niż w a-klasie. Wstyd to co się wyprawia obecnie w Policach...
2020-07-07 22:15:32
Antoni
Jak budować klub, to na solidnym gruncie. Skoro samego Chemika nie stać na 3 ligę, to niech gra swoimi piłkarzami w okręgówce albo 4 lidze. Ciężko czyta się takie artykuły.
2020-07-07 14:12:19

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie