Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Braterskie strzelanie w Klasie Okręgowej

Data publikacji: 12 listopada 2022 r. 23:06
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2022 r. 00:06
Bramkę strzela Jacek Chodorowski (numer 9), który starcie z bramkarzem okupił niegroźnym urazem; akcji przygląda się jego starszy brat Adrian Chodorowski (z numerem 8). Fot. Sławomir JANICKI

W Grupie 2, czyli szczecińskiej, piłkarskiej Klasy Okręgowej, w meczu Jezioraka Załom z Morzyckiem Moryń wszystkie bramki dla gospodarzy strzelili bracia; w pierwszej połowie dwie pierwsze młodszy Jacek Chodorowski, a po przerwie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców starszy od niego Adrian Chodorowski. Strzelcem honorowej bramki dla Morzycka (na 2:1) był Timur Awgustinopolski.

W meczu na Kresowej Stal Szczecin w pojedynku z Iskrą Banie straciła gola już w 2. minucie po strzale Grzegorza Krefta z rzutu karnego, ale szczecinianie szybko wyrównali po centrze Piotra Witczaka i główce Jakuba Wośkowiaka. Po kontrataku w drugiej połowie i strzale Patryka Sikorskiego goście objęli prowadzenie, które podwyższyli z drugiej jedenastki, tym razem egzekwowanej przez Radosława Sapińskiego. (mij)