niedziela, 16 lutego 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala

Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala

Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala
Data publikacji: 2017-01-23 08:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23 08:28
Wywietleń: 832 205681

Najlepszym piłkarzem sobotniego sparringu Pogoni Szczecin z Jeziorakiem Szczecin był niespełna 24-letni bramkarz pokonanej drużyny Grzegorz Otocki.

Szczególnie w pierwszej połowie popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, pokazał też dużą umiejętność i pewność wyprowadzania gry z własnego pola karnego nogą, koledzy mieli do niego duże zaufanie. Wygrywał pojedynki z Gyurcso (dwa razy), Listkowskim (dwa razy), Kowalczykiem i po przerwie z Lewandowskim.

Jego występ spodobał się też trenerowi Kazimierzowi Moskalowi, który po meczu podszedł do bramkarza i zaproponował mu wspólne treningi z pierwszą drużyną, ale po powrocie zespołu ze zgrupowania na Cyprze.

– To była luźna i niezobowiązująca rozmowa – powiedział nam Grzegorz Otocki. – Jestem pracownikiem klubu, zawsze do dyspozycji, skupiam się jednak głównie na mojej pracy trenerskiej.

Grzegorz Otocki jest trenerem bramkarzy w Akademii, bardzo poważnie podchodzi do swojej przyszłości, choć ma niespełna 24 lata, to już ma sprecyzowane plany na przyszłość.

W przeszłości był piłkarzem Pogoni Szczecin w juniorach, rywalizował o miejsce w składzie z Krystianem Rudnickim, obaj prezentowali zbliżony poziom, ale to ten drugi znajdował się w szerokiej kadrze Pogoni i bliżej mu było do dużej kariery.

W barwach Pogoni rozegrał 9 spotkań w Młodej Ekstraklasie i 4 mecze na poziomie III ligi. Później występował w kilku klubach z regionu: Chemiku Police, Błękitnych Stargard i Drawie Drawsko.

Otocki grał w drużynie juniorów Pogoni, która sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w roku 2012. Był w jednej drużynie z takimi piłkarzami, jak: Rudol, Lewandowski, Kort, czy Zwoliński. Jeżeli trafi na treningi do pierwszej drużyny, to nie powinien czuć się osamotniony. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie