Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitni rozgromili Bałtyk

Piłka nożna. Błękitni rozgromili Bałtyk

Data publikacji: 2019-01-12 21:03
Wywietleń: 616 371214

W pierwszym tegorocznym sparingu II-ligowi piłkarze Błękitnych Stargard rozgromili III-ligowy Bałtyk Koszalin 4:0 (2:0); 1:0 Kurbiel (19), 2:0 Karaman (30), 3:0 Ostrowski (48), 4:0 Starzycki (74).

BŁĘKITNI (I połowa): Brzozowski - Zalewski (39 Łaniec), Błyszko, Ogrodowski, Sitkowski, Gawron, Karmański, Karaman, Kwiatkowski A., Brzeziański, Kurbiel

BŁĘKITNI (II połowa): Skwirut - Łaniec, Ostrowski, Konopski, Zdunek, Baranowski, Karaman (A. Kwiatkowski), Orłowski, Napora, Włóka, Starzycki

Błękitni stworzyli sobie dużą ilość sytuacji bramkowych i mogli ten mecz wygrać znacznie wyżej.

W stargardzkim zespole testowani byli 18-letni prawy obrońca Szymon Zalewski (Lech Poznań) oraz skrzydłowy mogący występować również w ataku pochodzący z Ukrainy 22-letni Konstantin Karaman.

W meczu zagrało także kilku młodych zawodników z drużyny juniorów starszych. Z powodu drobnych urazów nie zagrali Mariusz Rzepecki, Grzegorz Rogala i Mateusz Kwiatkowski. Po weekendzie do drużyny dołączy także Junpei Shimmura, którego na dłużej w Japonii zatrzymały sprawy osobiste.

Kolejny sparing Błękitni rozegrają w Stargardzie w przyszłą sobotę o godz. 12 z Kotwicą Kołobrzeg. ©℗ (mij)