Piłka nożna. Błękitni przegrywają z Rozwojem

Data publikacji: 01 kwietnia 2017 r. 17:27
Ostatnia aktualizacja: 01 kwietnia 2017 r. 17:27

II-ligowi piłkarze Błękitnych Stargard przegrali na własnym boisku z broniącym się przed degradacją Rozwojem Katowice 0:2 (0:0) po golach Kozłowskiego (47) i Fonfary (72, karny).

Na pewno duży wpływ na końcowe rozstrzygnięcie miała sytuacja z ostatniej minuty pierwszej połowy. Gospodarze przy stanie 0:0 wykonywali rzut karny, ale strzał Bartosza Flisa obronił bramkarz drużyny gości.

Przyjezdni po przerwie szybko objęli prowadzenie. Gola zdobył były napastnik Pogoni Szczecin Filip Kozłowski. Od tego momentu gospodarzom grało się trudniej. W drużynie gości wystąpił wypożyczony z Pogoni Szczecin Sebastian Murawski. Rozegrał cały mecz i należał do wyróżniających się piłkarzy w drużynie Rozwoju.

Błękitni grali w składzie: Wróbel - Szymusik, Liśkiewicz, Baranowski, Gutowski - Więcek (63, Inczewski), Wojtasiak (89, Orłowski), Skórecki, Brzęczek (63, Czapłygin), Fadecki - Flis (75, Magnuski). ©℗ (par)