Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Błękitni przegrali z beniaminkiem

Data publikacji: 19 września 2018 r. 19:30
Ostatnia aktualizacja: 19 września 2018 r. 19:30

II liga piłkarska: BŁĘKITNI Stargard - ELANA Toruń 1:2 (0:1); 0:1 Kozłowski (45+1), 1:1 Baranowski (50), 1:2 Kraska (75).

BŁĘKITNI: Rzepecki - Patrzykąt (82 Włóka), Ostrowski, Baranowski, Rogala - A. Kwiatkowski (79 Kurbiel), Cywiński (46 Karmański), Gawron (79 Orłowski), M. Kwiatkowski, Starzycki - Brzeziański

W zaległym meczu (został przełożony z powodu powołania piłkarzy obu drużyn do reprezentacji Polski juniorów) Błękitni ulegli beniaminkowi i są w ostrym kryzysie, a w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli zaledwie jeden punkt.

W pierwszej połowie niewielką przewagę posiadali goście, ale udokumentowali ją dopiero w doliczonym czasie gry, gdy na listę strzelców wpisał się F. Kozłowski, mający w swym piłkarskim życiorysie 5 ekstraklasowych spotkań w barwach Pogoni Szczecin.

Stargardzianie wyrównali wkrótce po przerwie, gdy po rzucie rożnym przytomnie główkował stoper Baranowski, a w tych rozgrywkach to już jego trzecia bramka. W 66 minucie Kozłowski strzałem głową mógł ponownie wyprowadzić Elanę na prowadzenie, lecz udało się to dopiero na kwadrans przed końcem rezerwowemu Krasce w sytuacji sam na sam z Rzepeckim. ©℗ (mij)