wtorek, 19 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)
Data publikacji: 2015-09-19 18:36
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 21:22
Wywietleń: 667 22080

Piłkarze Błękitnych Stargard pogrążają się z każdym kolejnym spotkaniem. W sobotę przegrali na własnym boisku z GKS Tychy 0:1 (0:0) po golu Grzeszczyka (74).

Błękitni grali w składzie: Ufnal - Siwek, Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk - Wiśniewski, Kazimierowicz (75, Zdunek), Baranowski (46, Wojtasiak), Flis, Łaźniowski (75, Bednarski) - Magnuski (62, Gajda).

Swój mecz wygrali natomiast piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Pokonali na swoim boisku Stal Mielec po golu rezerwowego Kołodziejskiego (69).

Kotwica grała w składzie: Małecki - Cichy, Poznański, Witt, Azikiewicz - Rydzak (59, Kołodziejski), Świechowski, Żołądź, Bejuk (87, Otręba), Kacprzycki (75, Nowak) - Kugiel (90, Berg).

Fot. D. Gorajski

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy