Piłka nożna. Biczachczjan zagrał w reprezentacji Armenii

Data publikacji: 16 listopada 2022 r. 21:51
Ostatnia aktualizacja: 16 listopada 2022 r. 21:52
Piłka nożna.  Biczachczjan zagrał w reprezentacji Armenii

23-letni pomocnik występującej w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie Pogoni Szczecin Wahan Biczachczjan, od 1. do 77. minuty wystąpił w Prisztininie na Stadiumi Fadil Vokrri w reprezentacji Armenii w zremisowanym 2:2 (1:0) meczu towarzyskim z Kosowem.

Bramki dla gospodarzy zdobywali: Lirim Kastrati (67. minuta) oraz Donat Rrudhani (90. minuta), a dla Ormian gole strzelali: Żirajr Szaghojan (25. minuta) i Howhannes Harutjunjan (82. minuta).

W drużynie Kosowa cały mecz rozegrał Lirim Kastrati (jeszce niedawno Legia Warszawa), a w reprezentacji Armenii w 63. minucie pojawił się Narek Grigorjan (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

Kolejny mecz Armenia zagra już w najbliższą sobotę, towarzysko mierząc się w Tiranie z Albanią.