sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Asysta Golli, Grosicki dublerem

Piłka nożna. Asysta Golli, Grosicki dublerem

Piłka nożna. Asysta Golli, Grosicki dublerem
Data publikacji: 2016-08-21 09:32
Wywietleń: 766 149268

Asysta Golli, Grosicki w roli dublera, Djousse w wyjściowym składzie, Williams cały mecz na ławce. Byli piłkarze Pogoni Szczecin w zagranicznych klubach wypadają ze zmiennym szczęściem.

Najwięcej powodów do zadowolenia miał 24-letni obrońca holenderskiego Nijmegen Wojciech Golla. Jego drużyna pokonała na własnym boisku Heerenven 2:1 (1:1) i zajmuje obecnie 6 miejsce będąc jedną z pięciu drużyn, które dotąd nie przegrały meczu.

Golla w tym meczu zaliczył asystę. Brał udział przy pierwszej bramce dającej gospodarzom prowadzenie. Były obrońca Pogoni rozegrał pełne 90 minut.

W drugim kolejnym spotkaniu w roli dublera wystąpił Kamil Grosicki. Wychowanek Pogoni Szczecin nie jest zadowolony ze swojej pozycji w drużynie i chciałby zmienić klub. W sobotni wieczór jego drużyna Stade Rennes pokonała na własnym boisku Nancy 2:0 (1:0), a Grosicki wszedł na boisko w 64 minucie przy stanie 1:0.

W podstawowym składzie portugalskiej drużyny Maritimo wyszedł 26-letni Donald Djousse. Kameruńczyk na boisku dotrwał jednak tylko do przerwy. Jego zespół przegrywał po pierwszych 45 minutach z Guimaraes 0:2, a trener gospodarzy uznał, że Djousse jest najsłabszym piłkarzem w drużynie i postanowił go zmienić.

Djousse swój występ zaznaczył żółtą kartką. Ostatecznie jego drużyna przegrała 0:2 i była to druga identyczna porażka w drugim meczu sezonu.

Drugi mecz z rzędu na ławce rezerwowych przesiedział 26-letni Mekeil Williams, występujący w amerykańskiej lidze MLS. Jego drużyna Colorado Rapids zremisowała na własnym boisku bezbramkowo z Orlando City i wciąż zajmuje drugie miejsce w Konferencji Zachodniej, ale ma dwa mecze rozegrane mniej od wyprzedzającej ją o dwa punkty ekipy Dallas. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”