piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Arbiter z ZZPN w ekstraklasie

Piłka nożna. Arbiter z ZZPN w ekstraklasie

Piłka nożna. Arbiter z ZZPN w ekstraklasie
Data publikacji: 2016-11-20 18:19
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-22 10:31
Wywietleń: 815 174413

Niedzielny mecz o mistrzostwo ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia, a Termaliką Nieciecza zakończonego wygraną gości 1:3 sędziował Łukasz Bednarek – arbiter z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

To był dla niego pierwszy w obecnym sezonie mecz na tym poziomie, a drugi w ogóle. Debiutował pod koniec poprzedniego sezonu w spotkaniu Wisła Kraków – Śląsk Wrocław. Łukasz Bednarek jest synem Jana Bednarka prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej i członka zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Ocena jego występu w Gdyni jest bardzo dobra. Jeszcze w pierwszej połowie musiał podjąć dwie trudne decyzje. Najpierw już na początku meczu podyktował dla gospodarzy rzut karny, a następnie usunął z boiska piłkarza drużyny gospodarzy. Obie decyzje były słuszne.

34-letni arbiter był niegdyś przez krótki okres piłkarzem Pogoni Szczecin. Wiosną 2003 roku zagrał w jedynym meczu ekstraklasy, a rywalem była Legia Warszawa. Mecz zakończył się wygraną Legii 4:0. (par)

Komentarze

polek
Do Kalosza: Niczego tatuś nie musiał załatwiać. Widziałem tego sędziego kilka razy w akcji i stwierdzam, że umie sędziować. Mecz w Gdyni też oglądałem i dałbym mu, tzn. sędziemu Bednarkowi, bardzo wysoką ocenę. Nie zawsze należy z góry krytykować tylko dlatego, że czyjś rodzic pełni jakąś funkcję. Syn Michała Listkiewicza np. też jest bardzo dobrym sędzią liniowym w ekstraklasie. A w ogóle, jeżeli w domu żyje się piłką lub jakimś innym sportem, to dlaczego syn, czy córka nie mogą się wyróżniać?
2016-11-22 10:25:16
Kalosz
Tatuś prezes załatwił
2016-11-21 12:43:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”