Wtorek, 16 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. 45 minut Kozłowskiego z Islandią

Data publikacji: 08 czerwca 2021 r. 20:39
Ostatnia aktualizacja: 08 czerwca 2021 r. 20:44

Reprezentacja Polski zremisowała w sparingowym meczu z Islandią rozegranym w Poznaniu 2:2 (1:1). W ostatnim sprawdzianie kadry przed rozpoczynającym się za kilka dni turniejem Euro 2020 całą drugą połowę na murawie spędził Kacper Kozłowski. Dla pomocnika Pogoni był to trzeci i najdłuższy w karierze występ w seniorskiej reprezentacji. Kacper Kozłowski wszedł na boisko w 46. minucie i spędził na boisku całą drugą połowę. Miał okazje do zdobycia bramki i asystował przy wyrównującym golu Świderskiego.

Euro 2020 rozpocznie się 11 czerwca meczem Turcja - Włochy. Polacy pierwsze spotkanie ze Słowacją rozegrają 14 czerwca w Sankt Peterburgu.

Polska -  Islandia 2:2 (1:1); 0:1 Gudmundsson (24), 1:1 Zieliński (34), 1:2 Bjarnason (47), 2:2 Świderski (88)

Polska: Szczęsny - Kędziora, Glik, Dawidowicz,  Puchacz (80, Rybus) - Frankowski (64, Płacheta),  Moder, Krychowiak (64, Linetty), Zieliński (46, Kozłowski) -  Lewandowski (81, Świderski), Świerczok (58, Jóźwiak).