Padel. Turniej na 12 par w Fabryce Energii

Data publikacji: 25 stycznia 2024 r. 18:04
Ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2024 r. 18:04
Najlepsi zawodnicy w turnieju padla. Fot. Fabryka Energii

W Fabryce Energii na 4 kortach rozegrano turniej padla w kategorii Open A i do pierwszej w tym roku rywalizacji o Puchar Babolata PFP by Cupra stanęło 12 par. Kolejne rozgrywki w tym samym miejscu odbędą się już 17 i 18 lutego.

Bez większych problemów turniej wygrała najlepsza szczecińska para - Bartłomiej Fedyna i Rafał Gozdur. Drugie miejsce zdobyły Roksana Łukasiak i Barbara Maciocha. Reprezentantki kraju w zeszłorocznych Igrzyskach Europejskich największy problem napotkały w ćwierćfinale turnieju, gdzie dopiero w super tie-breaku przełamały opór pary: Piotr Chomicki i Tomasz Gustowski. Na najniższym szczeblu podium stanęli Kacper Bobala i Marek Moskalonek, którzy świetnie wykorzystali niedyspozycję dnia pary rozstawionej z numerem dwa: Jacka Fiodorowicza oraz Krzysztofa Stenzla i w meczu o III miejsce pewnie wygrali z gośćmi z Trójmiasta. ©℗