Środa 17 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Padel. Puchar Polski pierwszy raz w Szczecinie. Gospodarze przegrali tylko z Silesią

Data publikacji: 2022-08-01 16:53
Ostatnia aktualizacja: 2022-08-01 16:53
Padel.  Puchar Polski pierwszy raz w Szczecinie. Gospodarze przegrali tylko z Silesią
Uczestnicy szczecińskiej odsłony Pucharu Polski  

Na kortach przy ul. Łukasińskiego rozegrano w niedzielę pierwszy w historii Szczecina turniej Pucharu Polski w nowej dynamicznie rozwijającej się dyscyplinie rakietowej padlu. Debiutująca w imprezie szczecińska ekipa Fabryki Energii gościła na swoim obiekcie trzy z dwunastu drużyn rywalizujących w Pucharze Polski. Szczecińska ekipa pokonała Padel Gdynia 2:1 i Los Cabrones Poznań 3:0 oraz nieznacznie uległa Silesia Padel 1:2.

W 18 rozegranych pojedynkach  zawodnicy zaprezentowali wiele efektownych zagrań i niezły poziom. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Michała Bartuska z Silesii. Punkty dla szczecińskiej drużyny zdobyli: Rafał Gozdur, Piotr Chomicki, Tomasz Czarnecki, Ireneusz Maciocha i Tomasz Gustowski.

- Zawody były ważnym sprawdzianem dla szczecińskich graczy. Od kilku miesięcy gramy w naszym ośrodku, podnosimy umiejętności ale brakowało nam punktu odniesienia. Okazuje się, że tylko Ślązacy mający możliwość gry w padla od kilku lat na kortach w Chorzowie byli nieco lepsi od naszych zawodników - komentuje przebieg turnieju Ireneusz Maciocha.

Kolejny turniej Pucharu Polski drużyna Fabryki Energii rozegra pod koniec sierpnia w Gdyni.

(woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA