poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Naucz się walczyć u Berserkerów!

Naucz się walczyć u Berserkerów!

Naucz się walczyć u Berserkerów!
Data publikacji: 2015-09-04 18:30
Wywietleń: 346 18389

Berserkers Team Świnoujście rozpoczyna nabór do sekcji brazylijskiego jiu jitsu. Nasi grapplerzy zapraszają na treningi wszystkich chętnych bez względu na wiek i doświadczenie sportowe. Treningi odbywają się w poniedziałki,  środy, a w przypadku grupy dorosłej dodatkowo w piątki. 

- Brazylijskie jiu jitsu to ogólnorozwojowa dyscyplina, która angażuje wszystkie mięśnie ciała - mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście - Są trzy grupy: przedszkole (4-7 lat), juniorzy (8-15 lat) oraz dorośli (16 lat i więcej). Zapraszamy wszystkich chętnych. Brazylijskie jiu jitsu to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność na świecie. 

Treningi w dorosłych grupach przebiegają następująco: zaczyna się od półgodzinnej rozgrzewki, później prezentowane są techniki, po nich sparingi, a wszystko kończy się rozciąganiem. Nieco inaczej wyglądają treningi młodszych grup. Tutaj nacisk kładzie się na ćwiczenia i zabawy, których celem jest rozwinięcie motoryki i sprawności dzieci. Pierwsze dwa treningi są darmowe. Uwaga! Od połowy września rozpoczyna się również trening zapasów z Krzysztofem Skrzyńskim, trenerem zapasów z Wikinga Wolin. 

***

Siedziba świnoujskich berserkerów znajduje się w hotelu Interferie Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej 15 (salka na 1 piętrze). 

Rozkład treningów: 

Treningi dla najmłodszych (4-8 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 16 do 17 Treningi dla młodzieży (8 – 15 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 17 do 18.30 Treningi dla dorosłych odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w g. od 18.30 do 20.30. 

Tekst i fot. BaT

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy