środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny

Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny

Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny
Data publikacji: 2016-11-30 11:16
Wywietleń: 132 178741

Aż trzy nasze zespoły zagrają w środę w ligowych meczach i wszystkie o tej samej porze. U siebie zaprezentują się tylko koszykarze Kinga Szczecin, natomiast wyjazdowe pojedynki odbędą drużyny siatkarskie: Chemik i Espadon.

Ekstraklasa koszykarzy

18.00: King Szczecin – Siarka Tarnobrzeg

Szczecinianie przegrali w tym sezonie we własnej hali tylko jeden mecz – z niepokonanym w rozgrywkach Polskim Cukrem Toruń. To był ostatni ligowy występ Kinga, który na parkiety Tauron Basket Ligi wraca po 12-dniowej przerwie. W Azoty Arenie podopieczni trenera Marka Łukomskiego zagrają z outsiderem z Tarnobrzegu, który jeszcze w tym sezonie nie odniósł zwycięstwa. W ekipie Siarki występuje były gracz szczecińskiej drużyny Brandon Brown i brat pierwszego rozgrywającego Kinga Trevora Releforda – Travis.

Ekstraklasa siatkarzy

18.00: Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin

Podbudowani pierwszym zwycięstwem w lidze (z Łuczniczką Bydgoszcz 3:2) siatkarze Espadonu wyjechali walczyć o kolejne punkty do Olsztyna. Ekipa Indykpolu ma w lidze dobrą passę i w ostatnich tygodniach przegrała tylko z mistrzem Polski Zaksą i wicemistrzem Resovią. W składzie ekipy z Olsztyna występuje kilku utytułowanych i doświadczonych graczy, m.in. medaliści mistrzostw świata i Europy Daniel Pliński i Paweł Woicki.

Ekstraklasa siatkarek

18.00: Budowlani Toruń – Chemik Police

Beniaminek z Torunia po efektownym początku sezonu i dwóch zwycięstwach od pięciu kolejek nie ugrał już punktu i zdobył tylko jednego seta. Trudno oczekiwać, że Budowlani będą w tej sytuacji w stanie nawiązać walkę z niepokonanym Chemikiem, który myślami jest już przy zaplanowanej za dwa tygodnie inauguracji Ligi Mistrzyń. ©℗ (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy