wtorek, 28 stycznia 2020.
Strona główna > Sport > Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny
Data publikacji: 2019-04-23 21:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-23 21:25
Wywietleń: 590 387301

PGNiG SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH

17.00: SPR Pogoń Szczecin – Start Elbląg 

Piłkarki ręczne SPR Pogoń na sześć kolejek przed końcem rozgrywek praktycznie straciły medalowe szanse. Kluczowy dla układu tabeli Grupy Mistrzowskiej był ostatni przegrany mecz z AZS Koszalin (30:27). Szczecinianki tracą do zajmujących trzecie miejsce akademiczek już 12 punktów.

Końcówka sezonu ligowego może jednak Pogoni pomóc przygotować się do finałowych potyczek w europejskim Challenge Cup i Pucharze Polski. W środę Pogoń o ligowe punkty powalczy ze Startem Elbląg, który po efektownym finiszu rozgrywek wciąż ma jeszcze nadzieję na wskoczenie na podium superligi.

PGNiG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

19.30: Sandra SPA Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk 

Po dwóch kolejkach Grupy Spadkowej szczecinianie mają zaledwie jeden punkt, zdobyty za remis i porażkę w rzutach karnych ze Stalą Mielec i zajmują przedostatnie miejsce. Gdańszczanie są na III pozycji z trzema punktami. Jeśli podopieczni Rafała Białego zwyciężą w hali przy ul. Twardowskiego, to wyprzedzą w tabeli rywali z Trójmiasta.

II LIGA PIŁKARSKA

17.00: Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg 

Na pięć kolejek przed końcem rozgrywek podopieczni Adama Topolskiego znaleźli się w strefie spadkowej i teraz czeka ich mecz o przysłowiowe sześć punktów, bo przeciwnik przed laty występujący w ekstraklasie, obecnie wyprzedza ich tylko o trzy oczka. W przypadku zwycięstwa na Ceglanej, Błękitni wyprzedzą zespół Siarki, bo w Tarnobrzegu wygrali 1:0.

EKSTRALIGA PIŁKAREK NOŻNYCH

16.00: Mitech Żywiec – Olimpia Szczecin 

Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego podopieczne Adama Gołubowskiego zagrają na drugim krańcu Polski z przedostatnim w tabeli Mitechem. Obecnie dziewiąta w tabeli Olimpia wyprzedza „góralki” o 13 punktów, więc w przypadku zwycięstwa powiększy różnicę do szesnastu oczek i praktycznie przypieczętuje utrzymanie w ekstralidze. ©℗ 

(woj, mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie