wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Sport > Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa środa. Grają cztery nasze drużyny
Data publikacji: 2019-04-23 21:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-23 21:25
Wywietleń: 724 387301

PGNiG SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH

17.00: SPR Pogoń Szczecin – Start Elbląg 

Piłkarki ręczne SPR Pogoń na sześć kolejek przed końcem rozgrywek praktycznie straciły medalowe szanse. Kluczowy dla układu tabeli Grupy Mistrzowskiej był ostatni przegrany mecz z AZS Koszalin (30:27). Szczecinianki tracą do zajmujących trzecie miejsce akademiczek już 12 punktów.

Końcówka sezonu ligowego może jednak Pogoni pomóc przygotować się do finałowych potyczek w europejskim Challenge Cup i Pucharze Polski. W środę Pogoń o ligowe punkty powalczy ze Startem Elbląg, który po efektownym finiszu rozgrywek wciąż ma jeszcze nadzieję na wskoczenie na podium superligi.

PGNiG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

19.30: Sandra SPA Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk 

Po dwóch kolejkach Grupy Spadkowej szczecinianie mają zaledwie jeden punkt, zdobyty za remis i porażkę w rzutach karnych ze Stalą Mielec i zajmują przedostatnie miejsce. Gdańszczanie są na III pozycji z trzema punktami. Jeśli podopieczni Rafała Białego zwyciężą w hali przy ul. Twardowskiego, to wyprzedzą w tabeli rywali z Trójmiasta.

II LIGA PIŁKARSKA

17.00: Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg 

Na pięć kolejek przed końcem rozgrywek podopieczni Adama Topolskiego znaleźli się w strefie spadkowej i teraz czeka ich mecz o przysłowiowe sześć punktów, bo przeciwnik przed laty występujący w ekstraklasie, obecnie wyprzedza ich tylko o trzy oczka. W przypadku zwycięstwa na Ceglanej, Błękitni wyprzedzą zespół Siarki, bo w Tarnobrzegu wygrali 1:0.

EKSTRALIGA PIŁKAREK NOŻNYCH

16.00: Mitech Żywiec – Olimpia Szczecin 

Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego podopieczne Adama Gołubowskiego zagrają na drugim krańcu Polski z przedostatnim w tabeli Mitechem. Obecnie dziewiąta w tabeli Olimpia wyprzedza „góralki” o 13 punktów, więc w przypadku zwycięstwa powiększy różnicę do szesnastu oczek i praktycznie przypieczętuje utrzymanie w ekstralidze. ©℗ 

(woj, mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie