Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Ligowa sobota. Pod znakiem piłki ręcznej (FILM)

Data publikacji: 2016-02-20 09:28
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-20 09:29
Ligowa sobota. Pod znakiem piłki ręcznej (FILM)
 

Sportowa sobota przebiegać będzie w Szczecinie pod znakiem piłki ręcznej. Obie nasze drużyny występujące w Superlidze zaprezentują się przed własną publicznością. Zdecydowanie trudniejsze zadanie mają mężczyźni.

Ekstraklasa piłkarek ręcznych

15.30: Pogoń Baltica Szczecin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz

Szczecińskie piłkarki ręczne doznały w ubiegły weekend porażki w Gdyni, ale wciąż są liderkami tabeli. Do końca sezonu zasadniczego pozostały już tylko trzy kolejki, a Pogoń Baltica zmierzy się w nich z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Na początek mecz z Olimpią-Beskid, którą szczecinianki na wyjeździe pokonały różnicą siedmiu bramek.

Trener Adrian Struzik i Katarzyna Sabała zapraszają kibiców na kolejny mecz:

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych

19.00: Pogoń Szczecin - Azoty Puławy

W rundzie rewanżowej superligi szczecińscy piłkarze wygrali dotychczas tylko jedno spotkanie z MMTS Kwidzyn 27:20. Prowadzący zespół od nowego roku Antoni Parecki ma na razie w dorobku jedno zwycięstwo i jedną porażkę.
Bilans ten trudno będzie poprawić w sobotnim meczu z Wisłą. Ekipa z Puław w tym sezonie przegrała tylko trzy mecze z potentatami ligi Vive Kielce i dwukrotnie Orlenem Wisłą Płock.

I liga siatkarek

18.30: PSPS Chemik Police - Joker Świecie

Opromienione zwycięstwem nad liderem tabeli ŁKS Łódź policzanki, spróbują przełamać dobrą passę Jokera, który wygrał cztery ostatnie mecze w lidze. ©℗ (woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA