piątek, 04 grudnia 2020r.

Ligowa sobota. Cztery mecze, wszystkie wyjazdowe

Data publikacji: 2019-04-26 20:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-26 20:42
Ligowa sobota. Cztery mecze, wszystkie wyjazdowe
 

PGNiG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

18.00: Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 

Podopieczni trenera Rafała Białego w środę odnieśli pierwsze zwycięstwo w Grupie Spadkowej. W sobotę zmierzą się z zamykającymi tabelę lubinianami. Jest szansa na kolejną zdobycz punktową, siłę obronną szczecinian wzmocniło pozyskanie w tym tygodniu doświadczonego 28-letniego bramkarza I-ligowej Warmii Olsztyn - Mateusza Gawrysia.

EKSTRAKLASA FUTSALU

16.00: MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 

Zero-czwórka walczy w Grupie Spadkowej o utrzymanie i zajmuje przedostatnie miejsce ze stratą sześciu punktów do trzeciego od końca Słonecznego Stoku. W przypadku zwycięstwa zmniejszy różnicę do trzech oczek, co da realne szanse na dogonienie rywali z Białegostoku i uniknięcie baraży. 

EKSTRAKLASA PIŁKARZY WODNYCH

19.00: Alfa Gorzów Wlkp. – Arkonia Szczecin 

Zajmujący III miejsce szczecińscy waterpoliści mają wicemistrzowskie aspiracje, ale żeby nie stracić szans na srebrny medal, muszą w gorzowskim aquaparku „Słowianka" dwukrotnie zwyciężyć z Alfą, zajmującą obecnie piątą lokatę.

EKSTRALIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO

18.00: Leone Imperium Wałbrzych - Skorpion Szczecin 

Po inauguracyjnym wysokim zwycięstwie z Wilkami Kujaw obrońcy mistrzowskiego tytułu z poprzedniego sezonu zmierzą się z beniaminkiem z Wałbrzycha. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w internecie na stronie: www.bokser.org. ©℗ 

(mij, woj)

Fot. R. Pakieser

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ